Úvodní stránka > Aktuality > Průmyslový den „Ruční protitanková zbraň nové generace“

Průmyslový den „Ruční protitanková zbraň nové generace“

Ve dnech 27. a 28. listopadu 2017 se uskuteční v prostorách Ministerstva obrany Průmyslový den (dále již PD) organizovaný pracovníky Sekce vyzbrojování a akvizic MO ve spolupráci se Sekcí průmyslové spolupráce a řízení organizací MO.

Program PD bude zaměřen na modernizační projekt “Ruční protitanková zbraň nové generace”, u kterého se na podzim 2017 bude spouštět průzkum trhu. V návaznosti na PD byla vybraným výrobcům rozeslána oficiální žádost o informace (RFI), jejímž cílem je získat podrobná data o parametrech nabízených ručních protitankových zbraní. Na případné poskytnutí informací mají společnosti čas odpovědět do 31.ledna 2018. 

V rámci Průmyslového dne, který je součástí připravovaného marketingového průzkumu, budou účastníci seznámeni s aktuálním stavem projektu, včetně detailnějšího vysvětlení požadavků budoucího uživatele z hlediska naplnění projektu modernizace.

Průmyslový den je neveřejný, určený pouze pro zástupce oslovených výrobců, zástupce rezortu MO ČR, Generálního štábu a specialistů z řad AČR.

Informace obdržené od výrobců poslouží pro zpracování souhrnného materiálu o možnostech modernizace ručních protitankových zbraní, který poslouží pro další plánování a rozhodování v rámci modernizačního programu.

Program konference ke stažení zde→industry_day_schedule_2017.pdf (postupně aktualizován).

Nahoru