Home page > Průmyslové dny

Průmyslové dny

Průmyslové dny jsou jedním z nástrojů průzkumu trhu sloužící pro transparentní a efektivní zjištění možností realizace uvažovaných akvizic.  Informuje potenciální dodavatele o záměrech připravovaných akvizic podle dlouhodobého výhledu a navazujících koncepčních dokumentů. 

 

10. 10. 2018 - Průmyslový den k projektu „Taktický bezpilotní prostředek“

Ve středu 10. října 2018 se v prostorách Ministerstva obrany ČR uskutečnil Průmyslový den k projektu „Taktický bezpilotní prostředek“ zaměřený především na předakviziční část, která zahrnuje proces průzkumu trhu. Tato akce byla organizována Oddělením průzkumu trhu a analýz společně s Odborem průmyslové spolupráce Sekce vyzbrojování a akvizic.

Celý text: https://vyzbrojovani.army.cz/aktuality/prumyslovy-den-k-projektu-taktick...

28. 4. 2017 - Průmyslový den k projektu pořízení nových lehkých terréních vozidel

Za přítomnosti významných zástupců Armády ČR, Ministerstva obrany a zástupců automobilového průmyslu uspořádala Sekce vyzbrojování a akvizic MO 28. dubna další kolo tzv. průmyslových dnů k plánovanému pořízení nových lehkých terénních vozidel pro české ozbrojené síly. Dubnový průmyslový den navázal na únorové představení automobilek a jejich modelů v prostorách Vojenské akademie ve Vyškově. O chystanou zakázku se vážně zajímá 13 dodavatelů.

Celý text: https://vyzbrojovani.army.cz/aktuality/28-4-2017-prumyslovy-den-k-porizeni-novych-lehkych-terennich-vozidel

9. - 10. 11. 2016 - Průmyslový den systémů středního dosahu PVO

Ve dnech 9. a 10. listopadu 2016 se v prostorách Ministerstva obrany uskutečnil Průmyslový den (dále již jen PD) organizovaný pracovníky Sekce vyzbrojování a akvizic MO (dále jen SVA MO). Program byl zaměřen na možnosti již oslovených výrobců nahradit raketový protivzdušný systém 2K12 Kub, kterému končí životnost již v roce 2020, moderním a novým raketovým systémem středního dosahu.

http://vyzbrojovani.army.cz/aktuality/9-10-11-2016-prumyslovy-den-pro-pozvane-vyrobce-systemu-stredniho-dosahu-pvo

Nahoru